Wzbogacenie codziennej pielęgnacji

Sam kosmetyk to za mało. Aby zoptymalizować codzienną dbałość o skórę, wybierz urządzenie, które pozwoli Ci osiągnąć upragniony efekt. Peeling kawitacyjny oczyści Twoją skórę, a elektrostymulacja zadba o idealnie wyrzeźbione ramiona.

Zastanów się, które partie Twojego ciała i twarzy wymagają odnowy i dopasuj urządzenie, które pomoże Ci w osiągnięciu celu.

Chwila wytchnienia

Skomponuj swoje własne, domowe SPA! Szczotka do ciała złuszczy martwy naskórek, a kulkowy masażer odpręży zbolałe mięśnie. Falą radiową RF Beauty Instrument poprawisz owal twarzy, a szczoteczką soniczną NUNO dokładnie oczyścisz cerę i wykonasz terapeutyczny masaż światłem LED.

Chcesz poczuć się luksusowo? Wypróbuj liftingującego 24k Gold Germanium Lift. Z naszymi urządzeniami zaprojektujesz swoją własną oazę spokoju, pielęgnacji i odprężenia.

Pielęgnacja ciała i twarzy

W naszej ofercie urządzeń do domowego SPA znajdziesz zarówno produkty do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała. Holistyczne podejście do dbałości o organizm pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem, młodym wyglądem i zbalansowanym umysłem.

Jeśli nie gabinet to..

Nie zawsze masz czas na wizytę w gabinecie? A może chcesz wzmocnić efekt profesjonalnych zabiegów? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasze produkty. Urządzenia, które oferujemy pozwolą poprawią wchłanialność nakładanych kosmetyków, oczyszczą skórę i pozwolą zachować upragnioną młodość i witalność.

Dystrybucja

Każde z naszych urządzeń do domowego SPA przetestujesz i kupisz w Instytucie YASUMI w Twojej miejscowości. Produkty zamówisz również online, w oficjalnym sklepie.