Yasumi Warszawa Powiśle – Magdalena Ziemak

gabinet kosmetyczny warszawa powiśle

Yasumi Warszawa Powiśle – Magdalena Ziemak

Yasumi Warszawa Powiśle – Magdalena Ziemak 400 533 YASUMI pielęgnacja inspirowana Japonią

Z branżą beauty związana od ponad 10 lat. Współpracę z marką Yasumi rozpoczęła w 2015 roku.  Jako TOP EXPERT zawsze wyznaje zasadę: „Obsługuję klienta tak jakbym sama chciała być obsłużona” .

Pierwszym ważnym elementem wizyt u Magdy jest indywidualna konsultacja kosmetologiczna. Jest to czas na wspólne poznanie się. Rozwiązywanie problemów to przede wszystkim wnikliwa analiza przyczyny ich powstawania, a także dostosowanie procedury zabiegowej wraz z pielęgnacją domową dopasowaną do trybu życia pacjenta. Te dwa elementy są kluczowe w uzyskaniu wymaganych przez niego efektów. Magda stawia na długotrwałe relacje w której fundamentalne jest zaufanie.  Przyczynia się to do udanej współpracy, a także pozwala na stworzenie przyjaznej atmosfery w trakcie przebiegu wizyt. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy to podstawa w dążeniu do celu.

Jako manager wyróżnia się kreatywnością i pomysłowością, które pozwalają na ciągłe podnoszenie standardów gabinetu i  wyróżnia firmę na tle innych salonów.

O swojej pracy mówi: „W życiu poświęcam czas na to co kocham dlatego Instytut Yasumi na Powiślu oraz moi klienci zajmują sporą jego część i nie wyobrażam sobie by było inaczej”.

Tytuł TOP EXPERTA otrzymała za wystąpienie podczas ogólnopolskiego panelu eksperckiego dla sieci franczyzowej Yasumi oraz za wzorową, indywidualną, spersonalizowaną obsługę klienta.

 

Umów się na wizytę do TOP EXPERTA

https://yasumipowisle.versum.com/
Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1 (vis a vis Centrum Nauki Kopernik)
tel.  883 32 37 37