Zapytanie ofertowe nr 11/2018

Zapytanie ofertowe nr 11/2018

Zapytanie ofertowe nr 11/2018 150 150 YASUMI pielęgnacja inspirowana Japonią
Zapytanie ofertowe dotyczy wynajęcia powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową o wielkości około 16m2, zlokalizowanej w hali mass-marketowej lub pawilonie narodowym. Składane oferty powinny zawierać ponadto opłaty obligatoryjne dla wystawców takie jak: opłata rejestracyjna, wpis do katalogu targowego, czy reklama w mediach targowych.
Ściany stoiska wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, pomalowane na biało. Na ścianach naklejone grafiki zgodnie z dostarczonym projektem. Na jednej ze ścian telewizor LCD/LED 42” lub większy w standardzie co najmniej Full HD i gniazdem USB. W obrysie stoiska powinno znaleźć się niewielkie zaplecze (do 2m2) z drzwiami wyposażonymi w zamek. Stoisko umeblowane:
– 1 stół
– 4 krzesła
– duża lada ekspozycyjna na froncie, przed nią wysokie krzesło (tzw. hoker)
– witryny o wymiarach 100x180cm i głębokości nie mniejszej niż 140mm.
Na całej szerokości stoiska nad wejściem należy wygospodarować miejsce na umieszczenie dużego logotypu i nazwy marki YASUMI. W zewnętrznych narożnikach stoiska – przy przejściu należy umieścić belkę informacyjną „marka polskiej gospodarki” zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną na stronie internetowej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Przedmiot zamówienia

1. Powierzchnia stoiska: 16 m2 (preferowany pawilon narodowy lub kosmetyki mass-marketowe)
2. Zabudowa stoiska – preferowana zabudowa narodowa
3. Opłaty obligatoryjne dla wystawców takie jak: opłata rejestracyjna, wpis do katalogu targowego, reklama w mediach targowych
4. Projekt musi uwzględniać wskazanie proponowanej powierzchni wystawienniczej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do projektu na etapie realizacji zamówienia.

Kod CPV

79950000-8

Nazwa kodu CPV

Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Harmonogram realizacji zamówienia

1. Ostateczny termin realizacji zamówienia: 13.03.2019 r.
2. Termin płatności: 7 dni od dnia wystawienia dokumentu

Załączniki

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert na adres: oferty@yasumi.pl lub na adres pocztowy wskazany w treści załącznika „Zapytanie ofertowe nr 11/2018”