Instytuty Zdrowia i Urody YASUMI
Pielęgnacja na najwyższym poziomie
0

Gabinetów

0

Zadowolonych klientów

0

Rok założenia

0

Sprzedanych bonów

Ekskluzywne gabinety kosmetyczne

YASUMI to przede wszystkim

SPECJALISTYCZNE PREPARATY

W instytutach pracujemy na profesjonalnych produktach naszej marki, a po zabiegu oferujemy Ci produkty do pielęgnacji domowej, przedłużające efekty zabiegów gabinetowych.

DALEKOWSCHODNI KLIMAT

Tworząc nasze produkty i usługi, inspirujemy się kulturą Japonii. Wypróbuj kosmetyków na bazie ryżu lub poddaj się magii dalekowschodnich rytuałów pielęgnacyjnych.

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

W ofercie znajdziesz zarówno zabiegi kosmetologiczne, dające szybkie i trwałe efekty terapeutyczne, jak i relaksacyjne rytuały wellness.

SZTAB PROFESJONALISTÓW

Regularnie doskonalimy swoje umiejętności, byś czerpał pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Czujesz się zagubiony, nie wiesz jaki zabieg wybrać? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i pozwól nam pomóc w wyborze zabiegu szytego na miarę Twoich potrzeb.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Łagodna muzyka, kojące zmysły aromaty kosmetyków, przyjazna i dyskretna obsługa – w Yasumi dbamy o każdy szczegół Twojej wizyty – bo jesteś dla najważniejszy!

Zobacz katalog zabiegów i rytuałów

Znajdź najbliższy gabinet

Harmonijne połączenie

Kosmetyka estetyczna i wellness

Zabiegi kosmetyczne

Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, będące alternatywą dla chirurgicznych, bolesnych zabiegów medycznych. W ofercie terapia przeciwzmarszczkowa, między innymi urządzeniami IPL lub RF Diathermy Lavatron, zabiegi modelujące sylwetkę (np.: kriolipoliza, elektrostymulacja, endermomasaż), dermokosmetyczne zabiegi złuszczające (np.: kwasem azelainowym czy salicylowym).

Zabiegi relaksujące i pielęgnujące

Pełen zakres usług będących odpowiedzią na potrzebę relaksu i wyciszenia. Szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych i dalekowschodnich rytuałów pielęgnacyjnych, pozwoli oderwać się od natłoku codziennych obowiązków, pozostawiając skórę idealnie gładką, a umysł wyciszony i zrelaksowany.

dowiedz się więcej

Brzmi ciekawie? Działaj!