Wybierz interesujący Cię dział lub skorzystaj z formularza poniżej

Dział Obsługi Klienta

e-mail: kontakt@yasumi.pl
tel.: +48 (62) 501 38 73

Franczyza i wyposażenie gabinetów

Marzena Maria Pawlik
tel. 606 399 541
e-mail: marzena.pawlik@yasumi.pl

Małgorzata Jezierska
tel. 664 013 441
e-mail: malgorzata.jezierska@yasumi.pl

Mateusz Grzmilas
tel. 799 028 603
e-mail: mateusz.grzmilas@yasumi.pl

Marketing, PR i Media

Michalina Dyczkowska
tel. (62) 501 38 74
e-mail: michalina.dyczkowska@yasumi.pl

Bony podarunkowe dla firm B2B

zapytania ofertowe prosimy kierować na
e-mail: bony@yasumi.pl
tel.: +48 789 463 873

Dział Eksportu

Jacek Kieszkowski
tel.+48 600 069 976
e-mail: jacek@yasumi.pl

Andrzej Bydałek
e-mail: andrzej@yasumi.pl

Dział Obsługi Instytutów

Płatności – FV: wew. 6
Grafika/Informatyka: +48 62 501 38 75
Zamówienia: +48 62 501 38 71
Szkolenia: +48 62 502 51 12

Serwis

tel.: +48 728 941 720
e-mail: serwis@yasumi.pl
www.serwis.yasumi.pl

Dane identyfikacyjne

YASUMI POLSKA Sp. z o.o.
62-800 Kalisz, Poland
ul. Kopernika 13
NIP/Tax number: PL 6182072645
REGON: 300730901
KRS: 0000963759
BDO: 000112736

Adres do korespondencji:
62-800 Kalisz, Poland
ul. Wrocławska 183

Yasumi Rzetelna Firma