Kontakt

Wybierz interesujący Cię dział lub skorzystaj z formularza poniżej

Dział Obsługi Klienta

e-mail: kontakt@yasumi.pl
tel.: +48 (62) 501 38 73

Franczyza i wyposażenie gabinetów

Marzena Maria Pawlik
tel. 606 399 541
e-mail: marzena.pawlik@yasumi.pl

Artur Kołecki
tel. 664 013 441
e-mail: artur.kolecki@yasumi.pl

Marketing, PR i Media

Michalina Dyczkowska
e-mail: michalina.dyczkowska@yasumi.pl

zapytania ofertowe prosimy kierować na
e-mail: marketing@yasumi.pl

Bony podarunkowe dla firm B2B

zapytania ofertowe prosimy kierować na
e-mail: bony@yasumi.pl
tel.: +48 (62) 501 38 73

Dział Eksportu

Jacek Kieszkowski
tel.+48 600 069 976
e-mail: jacek@yasumi.pl

Andrzej Bydałek
e-mail: andrzej@yasumi.pl

Dział Obsługi Instytutów

Płatności – FV: +48 62 501 92 54
Grafika/Informatyka: +48 62 501 38 75
Zamówienia: +48 62 501 38 71
Szkolenia: +48 62 502 51 12

Serwis

tel.: +48 728 941 720
e-mail: serwis@yasumi.pl

Dane identyfikacyjne

YASUMI Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Kopernika 13
Adres do korespondencji:
ul. Wrocławska 183
62-800 Kalisz, Poland

NIP/Tax number: PL 618-207-26-45
REGON: 300730901
KRS: 0000461836

Yasumi Rzetelna Firma