fbpx

Podcast

Basia Zdrojewska

Gosia Jezierska

Wszystko o Pielęgnacji to podcast tworzony przez Gosię Jezierską i Basię Zdrojewską - dwie babki z pasją, Yasumianki, które kochają życie i nie lubią nudy! Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania związane z pielęgnacją profesjonalną i tą domową. Zapraszamy!

Jesteś użytkownikiem Androida? Darmowa aplikacja od Google’a świetnie się sprawdzi.
Korzystasz z aplikacji Spotify?
Używasz iPhone’a lub iPad’a? Znajdziesz tam aplikację Apple podcast.

01. Złuszczanie kwasami – dlaczego warto? cz. 1

Podcast Wszystko o Depilacji cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Idąc za ciosem rozpoczynamy podcasty o pielęgnacji – tej domowej i tej gabinetowej. Dziś pierwsza z trzech części wiedzy o KWASACH kosmetycznych. Z tego odcinka dowiesz się: – Po co w ogóle stosujemy terapie kwasowe? – Jak dobrać kwas odpowiednio do swojej cery/ problemu skórnego/ efektu który chcemy uzyskać? Zapraszamy!

02. Zabiegi z kwasami w gabinecie i w domu. cz.2

W poprzednim odcinku rozmawiałyśmy o kwasach kosmetycznych pod kątem ich zastosowania w zależności od potrzeb, problemów skórnych. Dziś będzie nieco bardziej praktycznie – omówimy konkretne zabiegi z kwasami, które pomogą, na konkretne problemy, potrzeby skórne lub oczekiwane efekty. Powiemy również o pielęgnacji po zabiegowej, tej w domowym zaciszu, właśnie na bazie kwasów.
Omawiana problematyka:
1) skóry trądzikowe, z tendencją do przetłuszczania, wydzielania nadmiaru sebum, wągrów, zaskórników.
2) skóry suche i wrażliwe

03. Zabiegi z kwasami w gabinecie i w domu. cz.3

W dzisiejszym odcinku kontynuujemy temat pielęgnacji gabinetowej i domowej na bazie kwasów.
Ten odcinek polecamy szczególnie osobom, które szukają rozwiązania pod kątem przebarwień oraz zmarszczek i utraty jędrności.

04. Efekt skóry Śpiącej Królewny

„Moja skóra ma ziemisty kolor. Moja twarz wygląda na zmęczoną. Szukam zabiegu, który sprawi, że będę wyglądała jak po wakacjach. Chcę, żeby moja twarz wyglądała młodziej i bardziej świeżo” – to najczęściej wypowiadane słowa przez nasze klientki. Efekt skóry Śpiącej Królewny, czyli skóry wypoczętej, gładkiej, alabastrowej, miłej w dotyku. Skóry dobrze dotlenionej i oczyszczonej – to efekt możliwy do osiągnięcia dzięki Tabletkowej Karboksyterapii Gene C. Włącz ten odcinek i dowiedz się więcej.

05. Bakuchiol - czyli jak działa roślinny retinol?

Gdyby retinol porównać do zespołu muzycznego, śmiało można by go nazwać kosmetycznym U2. Ma bowiem tyleż samo fanek i fanów! Ceniony za skuteczność w redukcji starzenia się skóry, przebarwień a nawet zmian trądzikowych. Jednak ma również poważny minus – może być zbyt agresywny dla cer wrażliwych. Jest jednak dobra wiadomość – w kosmetologii jest alternatywa – Zapraszamy Cię do posłuchania o bakuchiolu, czyli składniku pochodzenia naturalnego, okrzykniętym „roślinnym retinolem”.