Pozwól się uwieść

…Magii zapachów, harmonijnym wnętrzom, kojącej mocy dotyku i wyciszającym dźwiękom. To właśnie w Yasumi dbamy o każdy szczegół Twojego pobytu, byś odwiedzając nas, przeniósł się do innego wymiaru – strefy relaksu, odprężenia i profesjonalnej pielęgnacji.

Harmonijne połączenie

Oferujemy zarówno kosmetologiczne zabiegi bazujące na nowoczesnych technologicznie urządzeniach, jak i relaksujące rytuały twarzy i ciała. Pośród szerokiej gamy usług, znajdziesz laseroterapię, dzięki której pozbędziesz się niechcianego owłosienia, zmarszczek czy przebarwień, redukującą obwisłości terapię falą radiową oraz programy zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę.

Opracowane przez naszych specjalistów rytuały inspirowane pielęgnacją japońską, zabiorą Cię w podróż do kraju kwitnącej wiśni, pozostawiając skórę gładką i jedwabistą w dotyku, a umysł, ciało i duszę scalone w doskonałej harmonii.

Sztab profesjonalistów

Nad profesjonalnym doborem opytmalnego programu zabiegów, czuwa sztab specjalistów Yasumi. Kosmetolodzy i fizjoterapeuci współtworzący nasz zespół, regularnie szkolą się dla Ciebie, by móc zaoferować Ci zabiegi na najwyższym poziomie, gwarantujące efekty, o których zawsze marzyłeś.

Czujesz się zagubiony w gąszczu i różnorodności oferty? Nie wiesz, jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Nasi specjaliści pomogą wybrać program idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Od stóp do głów

Yasumi to również kosmetyka upiększająca – profesjonalne zabiegi pedicure i manicure oraz efektowny make up, pozwolą poczuć się wyjątkowo na co dzień i podczas wielkiego wyjścia. Dobrane przez naszych specjalistów preparaty do pielęgnacji domowej, pozwolą na dłużej cieszyć się efektami profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Blisko Ciebie

Tworzymy największą sieć instytutów kosmetycznych w Polsce. Aktualnie naszą markę tworzy blisko 100 prężnie działających gabinetów. Sprawdź, gdzie jesteśmy i wybierz Instytut Yasumi najbliższy… Twojemu sercu!