Produkty tworzymy z pasji i doświadczenia

Pomysł na markę kosmetyków powstał z pasji tworzenia i zamiłowania do piękna i pielęgnacji. Dzięki temu – dziś – możemy zaoferować Ci zarówno dermokosmetyki profesjonalne, jak i aromaterapeutyczne preparaty, które zabiorą Cię do świata relaksu Yasumi.

Składniki aktywne i najwyższa jakość

Korzystając z wyników badań laboratoryjnych i opierając się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych dostawców naszych komponentów, oferujemy Ci produkty z najlepszymi i sprawdzonymi składnikami aktywnymi. Kolagen, komórki macierzyste z jabłoni szwajcarskiej, a może kwas laktobionowy? W naszej ofercie znajdziesz produkty idealnie dopasowane do potrzeb swojej skóry.

Holistyczna pielęgnacja

Hołdujemy teorii, że właściwa pielęgnacja, to pielęgnacja całościowa. To dlatego oferujemy Ci zarówno kosmetyki, dzięki którym poprawisz kondycję skóry twarzy, jak i ciała.

Inspirowani Japonią

Zafascynowani metodami pielęgnacyjnymi mieszkanek kraju kwitnącej wiśni, tworzymy preparaty bazujące na sprawdzonych technikach azjatyckich. Naturalne gąbeczki Konjac w połączeniu z linią kosmetyków ryżowych zabiorą Cię w pielęgnacyjną podróż do dalekiej Japonii, bez potrzeby wychodzenia z domu…

Dystrybucja

Nasze produkty kupisz w ponad 100 Instytutach kosmetycznych w całej Polsce oraz szybko i wygodnie zamówisz je w Sklepie internetowym.