Archives

Yasumi na Promo Show Professional 800 533 YASUMI pielęgnacja inspirowana Japonią

Yasumi na Promo Show Professional

W styczniu Yasumi prezentowało swoją ofertę na targach dla branży reklamowej!
Dlaczego wybraliśmy Promo Show Professional? Bo to zamknięte targi, na które zaprasza się tylko wybrane agencje reklamowe. Skąd pomysł, by na takich targach prezentować ofertę beauty? Bony podarunkowe do największej sieci gabinetów kosmetycznych w Polsce to najlepszy pomysł na nagrodę w konkursach, programach lojalnościowych. To również wSPAniały prezent dla kluczowych klientów.

Na pewno o tym nie wiesz, a powinieneś! Czyli największa w Polsce sieć gabinetów beauty&SPA narodziła się w Kaliszu! 800 534 YASUMI pielęgnacja inspirowana Japonią

Na pewno o tym nie wiesz, a powinieneś! Czyli największa w Polsce sieć gabinetów beauty&SPA narodziła się w Kaliszu!

27 października był okazją do świętowania. I to nie byle jakiego! Piętnastolecie marki Yasumi – największej w Polsce sieci gabinetów kosmetycznych – świętowano na oficjalnej gali w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego.
Prowadzący – aktor Wojciech Błach i menadżer kreatywny Yasumi Polska – Michalina Dyczkowska – przypomnieli licznie zgromadzonym gościom, że piętnaście lat temu, pierwszy gabinet założyła Zofia Bydałek w dawnym hotelu Orbis Prosna.
Dziś ponad 100 placówek w Polsce i za granicą pracujących pod logo Yasumi w systemie franczyzowym, odnosi kolejne sukcesy, a marka wprowadziła na przestrzeni piętnastu lat własną linię kosmetyków profesjonalnych i detalicznych.
Świętowaniu nie było końca – uroczysty tort, spektakl „Szalone nożyczki” oraz recital saksofonisty uświetniły to uroczyste wydarzenie.
Życzymy kolejnych piętnastu lat obfitujących w kolejne sukcesy!